Nové hokejové tréninky pro rok 2018

Na základě poptávky jsme pro rok 2018 připravili novou sérii speciálních hokejových tréninků zaměřených na rozvoj individuálních hráčských dovedností jako je bruslení a střelba. Tréninky se konají v neděli na Zimním stadionu v Rakovníku. Detaily, jako jsou zejména konkrétní termíny, je možno najít v nové sekci Tréninky. Cena jednoho tréninku je 500,-Kč.

Unikátní hokejová škola s celosezónní tréninkovou přípravou

Jsme hokejová škola s celoročním tréninkovým programem a moderními metodami tréninku. Základem je individuální přístup k hráči s osobním rozvojovým plánem a jeho kontrolou v průběhu tréninkového procesu.  Program školy je cíleně veden k zlepšení individuálních schopností a dovedností hráče.

Patronem hokejové školy je Marek Židlický.

Více informací o škole